#1 Šéf na pohovoru - Michaela Entrichová z Doučování Doma s.r.o

Jste-li ,,šprt”, pak hledáme právě vás. Michaela Entrichová doslova proměnila svoji brigádu při studiích ve firmu, kterou vede již 10let. Jaká je Michaela šefka, co jí nejvíce pomáhá v podnikání a jaké osobnostní typy hledá do svého týmu se dozvíte v této epizodě Moviejobs podcastu Šéf na pohovoru.

#2 Šéf na pohovoru - Ing. Vladimíra Červená z Vienna House Andel's Prague

Nejdůležitější jsou pro mě vlastnosti a dovednosti každého kdo k nám přijde. V pražském Andel's Prague se píší životní příběhy. HR Generalistka oblíbené hotelové sítě se nám svěřila na jaké pozici začínala ona sama a co hledá v uchazečích, kteří mají zájem být součástí pražského hotelu.

#5 Šéf na pohovoru - David Synáček z Telefonické komunikace

David Synáček je projektovým managerem ve společnosti Telefonická komunikace a vede tým B2B telefonistů. Nejsou callcentrum a svůj úspěch zakládají na práci s typologií osobnosti. Jak fungují, jak David své lidi vede a proč pracovat právě pro ně? Poslechněte si náš podcast a vše se dozvíte.

#8 Šéf na pohovoru - Milan Hrdlička, Regionální ředitel Fincentrum & SwissLife Select - Vinohradská

Vlivem pandemie Covid-19, inflace i ekonomických dopadů války na Ukrajině se trh s prodejem nemovitostí obrátil na ruby. Jaká je dnešní doba pro realitní makléře a finanční poradce, co dnes potřebují k tomu, aby byli úspěšní? O tom jsme si povídali v #8 díle Moviejobs podcastu s panem Milanem Hrdličkou, regionálním ředitelem společnosti Fincentrum&Swiss Life - Vinohradsk...
© Visionservicies, s.r.o.